< Codegen
 

 • ÜRÜN RESİMLERİ ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
    Mini Display Port To HDMI
   

  CODEGEN MINI DISPLAY PORT TO HDMI ÇEVİRİCİ (CPD11)

  Yeni nesil MacBook, MacBook Pro ve MacBook Air`in her birinin, bir adaptör yardımıyla harici bir ekran ya da projektör bağlamanıza izin veren birer Mini Display Portu vardır. Harici bir ekranı asıl çalışma alanınız olarak da, masaüstünüzü genişletmek için de kullanabilirsiniz. Bir projektörle yansıtma modunda da çalışabilir, böylece seyircinizin gördüklerinin aynısını görebilirsiniz.
   
  Mini DisplayPort - Hdmi Adaptörü, Mini Display Porta sahip Yeni Alüminyum MacBook, MacBook Pro ve MacBook Air`i, standart analog bir monitöre, projektöre ya da Dvi konnektörü ya da kablosu kullanan bir LCD`ye bağlamanıza izin veriyor. Mini Display Port'a sahip Mac bilgisayarlardan LCD/LED televizyonlara video ve ses iletimi için yüksek teknoloji kablo.
   
  Mini Display Port - HDMI kablo ile yüksek çözünürlüklü verileri rahatlıkla televizyonunuza aktarabilirsiniz. iTunes Store üzerinden kiraladığınız HD filmleri başka hiç bir adaptöre veya kabloya ihtiyacınız olmadan Mac'iniz üzerinden LCD/LED televizyonunuza aktararak yüksek çözünürlüğün tadını çıkarın.
   
     
   

  Codegen Tüm Haklarımız Saklıdır.