• 3G Destek

 •  
  %99 NOTEBOOK & NETBOOK UYUMLU
  Adaptör alırken Notebook'unuza yada Netbook'unuza uygun olup olmadığını artık düşünmeyeceksiniz. Çünkü Cogeden CNA - 911 bütün markalarla uyumludur.
   
  ŞARJIM BİTTİ DERDİNE SON
  Iphone'numun, Cep Telefonumun, Dijial fotoğraf makinemin, Video kameramın, Mp3-Mp4 playerimin şarjı bitti derdine son... Codegen CNA - 911 Notebook Adaptorü'nün üzerine entegre edilmiş USB Portu ile ürünlerinizi şarj edebilirsiniz.  
   
   
  11 FARKLI UC
  Cogeden CNA - 911 11 farklı uç seçeneği sayesinde Notebook veya Netbook'unuza en uygun seçeneği rahatlıkla bulabilirsiniz.Sağlam uç yapısıyla esneme, temassızlık gibi problemleri kesinlikle yaşamayacaksınız.
   
   
   
  SESSİZ CALIŞMA
  Cogeden CNA - 911 sessiz çalışması sayesinde işlerinizi yaparken hiç rahatsız olmayacaksınız.
   
  OTOMATİK VOLTAJ AYARI
  Cogeden CNA - 911 15V - 16V - 18V (18,5V) - 19V (19,5V) - 20V - 22V - 24V aralığında notebook veya netbook'unuzla uyumlu voltajı otomatik olarak ayarlar ve 15 saniye içinde notebook veya Netbook'unuzla uyumlu voltaj değerini sabitleyip kilitler. Böylece voltaj dalgalanmasını engeller.
   
   
  GÜVENLİK ÖN PLANDA
  Cogeden CNA - 911 Yangına karşı dayanıklı plastik gövde ve yüksek akım ve kısa devre koruması ile size daha güvenli bir ortam sağlıyor.
   
   
   
  AŞIRI ISINMA KORUMASI
  Cogeden CNA - 911 aşırı ısınma koruması ile uzun süreli çalışmalarda adaptötünüzün aşırı ısınma olayı olmaz ve bilgisayarınızda performanslı olarak çalışabilirsiniz.
   
  DÜŞÜK ENERJİ KORUMASI
  Cogeden CNA - 911 düşük enerji tüketimi sayesinde uzun süreli ev ve ofis kullanımlarınızda sizi ekonomik açıdan rahatlatacaktır.
   
   
       
   
     
  Standartları altında üretilmiştir.
   
     
   
  Copyright © 2011 Codegen