•  
  %99 NOTEBOOK & NETBOOK UYUMLU
  Adaptör alırken Notebook'unuza yada Netbook'unuza uygun olup olmadığını artık düşünmeyeceksiniz. Çünkü Cogeden CNA - 909 bütün markalarla uyumludur.
   
  ŞARJIM BİTTİ DERDİNE SON
  Iphone'numun, Cep Telefonumun, Dijial fotoğraf makinemin, Video kameramın, Mp3-Mp4 playerimin şarjı bitti derdine son... Codegen CNA - 909 Notebook Adaptorü'nün üzerine entegre edilmiş USB Portu ile ürünlerinizi şarj edebilirsiniz.  
   
   
  9 FARKLI UC
  Cogeden CNA - 909 9 farklı uç seçeneği sayesinde Notebook veya Netbook'unuza en uygun seçeneği rahatlıkla bulabilirsiniz.Sağlam uç yapısıyla esneme, temassızlık gibi problemleri kesinlikle yaşamayacaksınız.
   
   
   
  SESSİZ CALIŞMA
  Cogeden CNA - 909 sessiz çalışması sayesinde işlerinizi yaparken hiç rahatsız olmayacaksınız.
   
  MANUAL VOLTAJ AYARI
  Cogeden CNA - 909 15V - 16V - 18V (18,5V) - 19V (19,5V) - 20V - 22V - 24V aralığında notebook veya netbook'unuzla uyumlu voltajı manual olarak ayarlayabilirsiniz ve notebook veya Netbook'unuzla uyumlu voltaj değerini sabitleyip kilitleyebilirsiniz. Böylece voltaj dalgalanmasını engellersiniz.
   
   
  GÜVENLİK ÖN PLANDA
  Cogeden CNA - 909 Yangına karşı dayanıklı plastik gövde ve yüksek akım ve kısa devre koruması ile size daha güvenli bir ortam sağlıyor.
   
   
   
  AŞIRI ISINMA KORUMASI
  Cogeden CNA - 909 aşırı ısınma koruması ile uzun süreli çalışmalarda adaptötünüzün aşırı ısınma olayı olmaz ve bilgisayarınızda performanslı olarak çalışabilirsiniz.
   
  DÜŞÜK ENERJİ KORUMASI
  Cogeden CNA - 909 düşük enerji tüketimi sayesinde uzun süreli ev ve ofis kullanımlarınızda sizi ekonomik açıdan rahatlatacaktır.
   
   
       
   
     
  Standartları altında üretilmiştir.
   
     
   
  Copyright © 2011 Codegen