2,4 GHZ kablosuz bağlantısı ile bir klavyeden daha fazlasına sahip olacaksınız. Kablosuz iletişiminizi 10 metreye kadar çıkaracaksınız. Artık PC'nize koltuğunuzdan hükmedeceksiniz.
Artık işlerinizi, projelerinizi sunmak daha kolay oturduğunuz yerden sunumlarınızı kontrol edebilir, ileri geri oynatabilirsiniz.Bunları yapmanın en kolay yolu hemen bir CODEGEN SLIM KM-600 satın almaktır.

 

 

Tak Çalıştır özelliği sayesinde usb porta bağlantı yaptığınız anda direk çalıştırma moduna geçerek herhangi bi ayar yaparak zaman kaybınızı önlemiş olacak ve ileri teknolojisi sayesinde bağlantı kopması ve bağlantı olduğu zaman diğer kablosuz aygıtlarınız ile kesinlikle çakışma olmayacaktır.
Mouse kullanmaktan sıkıldınızmı eğer sıkıldıysanız artık çözüm çok basit CODEGEN SLIM KM-600 Klavye - Mouse seti sayesinde klavyenizin num lock ışığını kapatıp klavye üzerindeki sayısal tuşlar bölümünden yön tuşlarını kullanarak imleci kontrol edebilirsiniz.
Etkileyici siyah dizaynını yumuşak ve ergonomik tuş takımları ile birleştiren CODEGEN SLIM KM-600 sizlere kablosuz özgürlüğü getiriyor.Ele oturan, sağ ve sol elde kullanıma uygun ergonomik tasarımı sayesinde uzun süreli kullanımlarda bileklerde oluşabilecek ağrıları engelleyen mouse ile sizi ayrıcalıklı hissetirecek.
CODEGEN SLIM KM-600 pilleriniz bitmeye başladığında sizi uyarır.Klavye üzerinde bulunan ve yandaki şekilde gösterilen LED ışığı sürekli olarak yanıp sönüyor ise klavyenizin pilleri zayıflamış demektir.
Uyku Modu ile artık enerjiden tasarruf ediyoruz.CODEGEN SLIM KM-600'ün sunduğu bu özellik sayesinde enerjiden tasarruf ediyoruz. Klavye ve mouse uzun süre kullanılmassa otamatikmen uyku moduna geçer.Mouse tekrar etkinleştirmek için ise bir tuşuna basmamız veya kaydırma çubuğunu hareket ettirmemiz yeterli olacaktır. Klavye için ise herhangi bir tuşuna basmamız yeterlidir.
1.Sol Tuş :Dosyaları seçmek ve açmak için,
2.Sağ Tuş :Genel araçları açmak için,
3.Kaydırma Tekerleği :Yukarı ve aşağı kaydırmak için,
4.İleri - Geri Tuşu :Bir web sayfasında veya klasörlerde dolaşırken mouse üzerinden rahatlıkla ileri geri gitmenizi sağlar..
5."Bağlantı" (Connect) Tuşu :Kablosuz etkileşim için kullanılır.
6.Açma / Kapama Tuşu :Güç Açma / Kapama (On/Off)
  Parazitsiz yüksek performans :12 Kanal, Her kanalda 256 ID
  Veri Haberleşme Hızı :1 Mbps
  Otomatik Güç Tassaruf Fonksiyonu
  Windows 95/98/NT/200/XP/Vİista/Windows 7 ve Mac İşetim Sistemine Uyumlu
  Etkin Kullanım Mesafesi :8-10 metre
  USB alıcı güç gereksinimi :5 V / 250 mA
    Klavye;
  Klavye üzerinde 105 adet klavye tuşu ve 16 adet multimedya tuşu
  Klavye düşük pil göstergesi
  Kullanıma bağlı olarak pil ömrü :1 ile 3 ay
  Tuşlara basma ömrü :5-10 milyon kereden fazla
  Güç gereksinimi :3 V / 115 mA
    Mouse;
  6 tuşlu mouse, 800 dpi mouse optik çözünürlük
  Kullanıma bağlı olarak mouse pil ömrü :1 ile 2 ay
  Tuşlara basma ömrü :1 milyon kereden fazla
  Güç gereksinimi :1,5 V-3V/30mA
  Güç gereksinimi :1,5 V-3V/30mA
  USB Alıcı Mouse İçinde ki Bölmededir.