• Ürün Görsel
    CODEGEN PowerBank Taşınabilir Şarj Cihazı

  CODEGEN M15 15000 mAh Powerbank Taşınabilir Şarj Cihazı  Seyahate çıktığınızda, ofisinizde ya da uzun arkadaş buluşmalarında zamansız biten şarj problemine Codegen M15-15000mAh taşınabilir pilli şarj cihazı ile son verebilirsiniz. Küçük boyutları ve hafifliği sayesinde kolayca çantanızda taşıyabileceğiniz Codegen M15 15000mAh Powerbank ile ister cep telefonunuzu, isterseniz tablet bilgisayarlarınızı şarj edebilirsiniz.

  Codegen Taşınabilir Şarj Cihazı Yüksek Kapasiteli Powerbank
  15000mAh'lık Yüksek kapasiteli Lityum iyon pil sayesinde uzun süre kullanım.
  1x1A - 1x2.1A Çift Port USB Çıkışı ile aynı anda iki cihazı şarj edebilirsiniz.
  iPhone, iPad, Android cep telefonları ile tam uyum.
  Günün her anı cep telefonları ile görüşme yapıyorsunuz, internet kullanıyorsunuz ya da multimedya araçlarından faydalanıyorsunuz. Tüm bu işlemler, cep telefonunuzun bataryasını kullanıyor ve gün sonuna kadar dayanamadan, telefonunuzun şarjının bitmesinden şikayet ediyorsunuz. Kullanacağınız Codegen M15 15000mAh Powerbank sayesinde, cihazınızın şarjıyla yaşadığınız bu probleme son verebilirsiniz. Kullanım öncesi şarj edebileceğiniz bu ürün ile kısa sürede cep telefonunuzu şarj edebilir, dilerseniz şarj olur durumda iken bile kolaylıkla kullanabilirsiniz.


  Codegen M15 Giriş Çıkış Portları
  Codegen Taşınabilir şarj cihazları, cep telefonlarının yanı sıra tablet bilgisayarlar ya da diğer elektronik aletleri şarj etmek için de uygundur. Codegen Taşınabilir Şarj Cihazları cep telefonunuz ya da tablet ve fotoğraf makineleriniz ile tam uyumludur.

  Nerde Olursanız olun Güç Hep Yanınızda
  Seyahat esnasında, spor yaparken veya gezerken video, müzik, fotoğraf veya görüşme gibi ihtiyaçlardan dolayı mobil cihazınızı aktif kullandığınız zamanlarda sürekli yetersiz güç endişesi yaşarsınız ve taşınabilir şarj cihazına ihtiyacınız olur. Bu gibi durumlarda Codegen Powerbank imdadınıza yetişir ve 15000mAh yüksek kapasiteli taşınabilir şarj cihazı sayesinde smartphone (akıllı telefon) ve tablet gibi çoklu mobil aygıtları şarj edebilirsiniz. Evde, seyahat esnasında, uzun planlı uçuşlarda ve diğer dış mekan etkinliklerinde yanınızdan ayıramayacağınız eşsiz bir aksesuardır.

  Codegen M15 15000mAh Powerbank Nasıl Şarj Edilir
  Powerbank üzerinde bulunan micro USB portu sayesinde prizden, laptopunuzun USB portundan veya herhangi bir USB porttan kolayca şarj edilebilir. Tüm 5V adaptörler ile uyumludur.15000mAh muhteşem kapasitesi sayesinde bir akıllı telefonu birçok kez şarj edebilir,böylece cihazınızın herzaman çalışmasını sağlar. Güç deponuzu yanınızda taşırken nerede olursanız olun yetersiz batarya endişesi yaşamanıza gerek kalmaz

  Codegen M15 15000mAh Uyumluluk
  Codegen M15 15000mAh üzerinde bulunan 5V/1A çıkışı ile iPhone,Samsung,LG,Asus ve tüm akıllı telefonları,5V/2.1A çıkışı ile Apple iPad,Codegen ve diğer tabletleri şarj edebilirsiniz.

  Codegen M15 Şarj Göstergesi
  Codegen M15 15000mAh üzerinde bulunan led göstergeler sayesinde cihazınızın şarj durumunu kolayca öğrenebilir ve bu sayede Pil durumunuzu anlık kontrol edebilirsiniz.

  Codegen M15 Ürün Boyutları
  Codegen M15 15000mAh Taşınabilir Şarj Cihazı portatif olduğu için cebinizde , çantanızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Üstelik sadece 302gr ağırlığında onu yanınızdan hiç ayıramayacaksınız.


  Codegen M15 Dış Yüzey
  Codegen M15 15000mAh Taşınabilir Şarj Cihazı Kaliteli Deri Görünümlü üst yüzeyi ile çok şık bir görünüme sahiptir. Ayrıca mat alt yüzey aşınmalara ve oksitlenmelere karşı üst düzey koruma sağlar .


  Codegen M15 Teknik Özellikler
  • Renk: Siyah , Beyaz
  • Boyutları: 67mm x 158mm x 20mm
  • Ağırlık: 302gr
  • Pil: Li-ion 15000mAh
  • Giriş Çıkış Voltajı: 5V/1A - 5V/2.1A
  • Kutu İçeriği : Codegen M15 15000mAh Powerbank , Micro USB Şarj Kablosu
  • Kapasiteli: 15000 mAH
  • Çalışma Isısı: -10 C den 45 C


   
  Copyright © 2011 Codegen